RAF VE ASKI SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
ilgi1.jpg kanalli_pano_uygulamasi_6b.jpg kumaş 18_UYG_A_007.jpg PANEL KOMPLE ARMUT KONİK DİKME ÇOCUK GİYİM kanallı panel bujiteri kanallı panel iç çamaşır RONDO CAM RAF TABAK konik AB /1 baston Rondo sunta raf ve askılık ayakkabı panel beyaz Raf Sistemleri Kanallı panel bebe img_32_1070.jpg Konik dikme çantalık Tel dikme kare_profil.jpg S7300604_5.jpg KANALLI PANEL İKİLİ RONDO -PANEL AYAKKABI RONDO ASKILIK VE RAF MASA KANALLI PANEL Rondo cam raf ve askılık

HAKKIMIZDA

İLGİ DEKORASYON® RAF ve ASKI SİSTEMLERİ TİC. LTD.ŞTİ. 1992 yılından beri raf ve askı stantları sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.

 

Firmamız kurulduğu yıldan buyana dürüstlük ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. Kendisine dürüstlüğü ilke edinen firma her geçen yıllarda daha da gelişmekte olup bugünlere gelmiştir.

 

Kuruluşundan bu güne İLGİ DEKORASYON® ismini en iyiler arasında tutan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.


 Ethem YILDIRIM  -   İbrahim YILDIRIM 

 

 

SAYGILARIMIZLA